Spotkanie Wigilijne Dzieci z Rodzicami w Przedszkolu

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święta przez nas wszystkich. W przedszkolu tworzymy sytuacje sprzyjające czynnemu uczestnictwu w tradycji. 19 grudnia obchodziliśmy uroczystość Wigilii, Panie wychowawczynie i Pani Dyrektor wraz z dziećmi i ich rodzicami zasiadły wspólnie do świątecznego stołu.
Wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Śpiewane kolędy i choinka wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Wigilia to szczególna uroczystość w naszym przedszkolu, to wyjątkowe wydarzenie, które integruje dorosłych i dzieci.