Spotkanie Wigilijne Dzieci z Rodzicami w Przedszkolu

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święta przez nas wszystkich. W przedszkolu tworzymy sytuacje sprzyjające czynnemu uczestnictwu w tradycji. 19 grudnia obchodziliśmy uroczystość Wigilii, Panie wychowawczynie i Pani Dyrektor wraz z dziećmi i ich rodzicami zasiadły wspólnie do świątecznego stołu.
Wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Śpiewane kolędy i choinka wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Wigilia to szczególna uroczystość w naszym przedszkolu, to wyjątkowe wydarzenie, które integruje dorosłych i dzieci.

sdr

dav

sdr

sdr

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>