Zaproszenie na uroczyste obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Uczniowie Rada Pedagogiczna oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Kalinówce Kościelnej, serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które odbędą się w Zespole Szkół w Kalinówce Kościelnej 13 listopada o godzinie 10:30
W programie:
- apel z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę
- wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w ramach uczestnictwa naszej szkoły w Patriotycznym Śpiewaniu
- krótki koncert pieśni patriotycznych

W tym dniu dzieci obowiązuje strój galowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>