Pasowanie na Przedszkolaka :)

Dzień 08 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3, 4, 5 i 6 letnich z Przedszkola w Kalinówce Kościelnej i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.W uroczystości brali udział rodzice dzieci oraz pani dyrektor.Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Marta Bartnik dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania i upominki z symbolami grup „Sówki” i „Smerfiki”.
Po uroczystości w obu salach przedszkolnych odbyła się impreza z poczęstunkiem dla rodziców i dzieci, która była doskonałą okazją do zintegrowania się rodziców, dzieci i nauczycieli.

Pasowanie na  Przedszkolaków 2017 029 (7) 11

Pasowanie na  Przedszkolaków 2017 029 (3) 9