Wizyta przedszkolaków w Bibliotece

31.10.2017 we wtorek przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do biblioteki szkolnej. Pani Ela pokazała dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Następnie zaprezentowała i dała do obejrzenia dzieciom najmniejsze książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Jednak jeszcze większą radość sprawiła im możliwość posłuchania czytanych przez starsze koleżanki wierszy i opowiadań, oraz rozwiązywanie zagadek. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia. Dzieci obiecały pani Eli, że niedługo znów ją odwiedzą.